فروش انیمیشن یخ زده به 17/1 میلیارد دلار رسید

موضوع : اخبار,اخبار سینما جهان

فروش انیمیشن یخ زده به 17/1 میلیارد دلار رسید

گروه سينماي جهان – «اسپايدرمن شگفت انگيز 2» اين هفته به فروشي 116 ميليون دلاري در کشورهايي بجز آمريکاي شمالي نايل شد تا اينجا هم مثل آمريکا و کانادا در صدر فيلم هاي پرفروش قرار داشته باشد و در اکثر بازارها و کشورها پيشتازي کند. + جدول فروش انیمیشن های روز دنیا

برای خواندن ادامه خبر به ادامه مطلب بروید…

فروش انیمیشن یخ زده به 17/1 میلیارد دلار رسید

 

 

 

 

جديدترين بازار پرفروش براي اين فيلم فرانسه بود که 6/10 ميليون دلار را نصيبش ساخت و برزيل هم با 5/10 ميليون دلار فروش سود قابل توجهي را براي سازندگان جديدترين نسخه مرد عنکبوتي فراهم آورد. اگر آمار فروش «اسپايدرمن شگفت انگيز يک» را با سودسازي قسمت دوم آن در اروپا، آسيا، آمريکاي جنوبي و آفريقا قياس کنيم، مي بينيم که فيلم دوم از آمار فيلم نخست فراتر رفته است.

 

بخصوص در اين ارتباط بايد از آسيا نام برد که پول هنگفتي را براي اين فيلم به ارمغان آورد. هند در اين ارتباط مثال زدني است زيرا 5/6 ميليون دلار را در گيشه هايش براي اين فيلم به بار آورد که بهترين شروع فروش براي يک فيلم ساخت هاليوود در سرزميني است که صنايع فيلمسازي اش به نام باليوود رونقي بزرگ و ديرپا دارند و حتي خود را رقيب اصلي و پاياپاي هاليوود مي دانند.

 

فروش 6/5 ميليون دلاري براي اين فيلم در فيليپين موجب شد که اسپايدرمن در اين کشور نيز رتبه سوم را در جدول شروع فروش ها در تمامي ادوار مال خود کند. بازارهاي اندونزي (با 2/5 ميليون دلار فروش)، مالزي (6/4 ميليون) و هنگ کنگ (6/3 ميليون دلار) هم در اين ارتباط قابل نام بردن هستند. اين ارقام و نتايج جملگي از آمار فروش قسمت اول «اسپايدرمن شگفت انگيز» بالاتر به شمار مي آيند.

 


چين را هم از قلم نيندازيم که شروع فروشي 4/10 ميليون دلاري را براي «اسپايدرمن شگفت انگيز 2» در بدو اکران اين فيلم در پرنفوس ترين کشور جهان رقم زد و حتي گمان مي رود در اين کشور شرق آسيايي که کارهاي کميک استريپي در آن با اقبالي وسيع مواجه مي شوند، تا 100 ميليون دلار هم به پيش برود. اين فيلم تا اين لحظه دور از آمريکاي شمالي 277 ميليون دلار فروخته است و اين سؤال خودنمايي مي کند که آيا مي تواند از فروش 490 ميليون دلاري قسمت نخست در خارج از مرزهاي آمريکاي شمالي هم عبور کند يا خير ولي در اين مقطع زماني بنظر مي رسد که اين امر ميسر باشد.


«ريو 2» هم مي تازد
«ريو 2» که يک انيميشن محبوب است، اين هفته 5/24 ميليون دلار در اروپا، آسياي شرقي و آمريکاي لاتين بر آمار فروش اش افزود و يکي از اقلام فروش اش در کره جنوبي بود که به 7/1 ميليون دلار در بدو اکران خود در آن جا رسيد. اين فيلم تا اين لحظه 8/286 ميليون دلار در مناطقي بجز آمريکاي شمالي فروخته است و اين در حالي است که اکران آن در استراليا و ژاپن هنوز آغاز نشده است.

 

«آن يکي زن» نيز اين هفته به فروش خوب و زيادش در مناطقي بجز آمريکاي شمالي ادامه داد و با 4/19 ميليون دلار سودسازي جديد به رقم 5/45 ميليون دلار تا اين لحظه رسيد. اين فيلم در آلمان 4/4 ميليون دلار فروش کرد و در روسيه هم با 4/2 ميليون دلار بيلان مثبتي داشت و مکزيک هم براي اين فيلم فروشي 1/1 ميليون دلاري را موجب شد.


پرفروش ترين انيميشن تاريخ
«يخ زده» ديگرکارتون فوق العاده سالهاي 2013 و 2014 که اسکار برترين فيلم اين گونه فيلمسازي را در اسفند 92 ربود، همچنان به پولسازي اش ادامه مي دهد و اين هفته هم1/11 ميليون دلار در کشورهاي اروپايي و آسيايي و چند کشور آمريکاي لاتين فروش داشت. اين فيلم به تنهايي در ژاپن2/143 ميليون دلار فروخته است و اگر همه ارقام فروش اش را در اينجا و آن جا جمع ببنديم به 17/1 ميليارد دلار مي رسيم که لقب پرفروش ترين کارتون تاريخ را به اين فيلم ارزاني مي دارد.

 

«Frozen» به واقع فقط 46 ميليون دلار اضافي مي خواهد تا قسمت سوم «مرد آهنين» را که از محبوب ترين فيلم هاي کميک استريپي است، پشت سر بگذارد

 

 

جدول فروش فیلم ها و انیمیشن های دنیا

برای باز شدن عکس در اندازه اصلی روی عکس کلیک کنید

فروش انیمیشن یخ زده به 17/1 میلیارد دلار رسید

دانلــــود
0 تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود آهنگ جدید | دانلود موزیک ویدئو" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.
گرافیک و طراحی : پارس تمز
دانلود آهنگ جدید